Home Page

Akce

Kontakt

Jakub Haščin
604 118 855
Expozice OC LASO
739 642 792
ZDARMA: Objednávka NEZÁVAZNÉHO zaměření profesionálním technikem
739 642 792
Jakub Haščin,
Masarykovo náměstí 15,
702 00 Ostrava

Kuchyňské linky

Naše kuchyně vlastní výroby nabízejí široký výběr materiálů a barevných kombinací. Pro funkčnost a maximální využití jednotlivých prostor vycházíme ze zkušeností s vestavěným nábytkem za pomoci moderních materiálů a doplňků. Při návrhu kuchyňské linky vycházíme vždy s individuálním přístupem k zákazníkovi a k jeho požadavkům na využití.

Použitý materiál pro dvířka je lamino tl. 18mm s ABS 2 mm hranou, folie, dýha, masiv, lak. Provedení korpusů skříněk je lamino olepené ABS 0,5 mm hranou. Samozřejmostí je pro nás nabídka spotřebičů od renomovaných značek včetně instalace. Zhotovíme Vám 3D návrh společně s cenovým rozpočtem. Vizualizace a rozpočet je ZDARMA.

Kuchyně v provedení standart
Je cenově nejdostupnější. Dvířka a korpus je vyroben z lamina tl. 18mm v široké škále odstínů.

Kuchyň v provedení folie TRACHEA
Je s dvířky z MDF potažených folií ve 20 druzích tvarů a 30 barevných odstínech, které lze vzájemně kombinovat.

vestaveneskrine_17.jpg

Při zaměření kuchyňské linky Vám technik předvede vzorky lamin, vzorky dvířek, pracovních desek, příslušenství , úchytek, výplní dvířek atd.

vestaveneskrine_18.jpgVěncové lišty - Věncové lišty tvoří luxusní zakončení horních dvířek. Dodávají se v různých profilech. Dezén lišt může být shodný s dvířky nebo korpusem.

Doplňky - mezi doplňky spodních skříněk patří drátěný a plastový program. Především úsporu místa a pohodlný přístup k uloženým předmětům a potravinám nabízí škála výsuvných drátěných košů.


Nedílnou součástí moderních kuchyní se stávají vestavné odpadkové koše a kontejnery.

vestaveneskrine_19.jpg

Stále častějším doplňkem moderních kuchyňských linek jsou bary jejichž úkolem je oddělení kuchyňské linky od obývacích prostorů či uzavření kuchyně s možnosti návaznosti na jídelní kout.